✅ Active
Property Details
Property ID
BAL260509A124C0
Asset Category
Flat
Auction Type
SARFAESI Auction
Property Type
Flat
Reserve Price
₹1,995,000
EMD Amount
₹199,500
Bank Name
State Bank of India
Auction Start Date & Time
30-05-2026 11:00 AM
State
Madhya Pradesh
City
Bhopal
Documents
Property Description
FLAT NO.403,SIDDHARTH TOWER-2,4TH FLOOR,KOLAR ROAD,VILLAGE-GENHUKHEDA,BHOPAL,M.P
Property Location: