✅ Active

Property Details

Property ID
BAL2605099B87D3
Asset Category
Flat
Auction Type
SARFAESI Auction
Property Type
Flat
Reserve Price
₹1,511,000
EMD Amount
₹151,100
Bank Name
Jana Small Finance Bank
Auction Start Date & Time
05-12-2026 02:00 PM

Property Description

$1f

Property Location:
$1f

Contact Information:
Phone: 6362951653, 9898335003, 7019949040