ā° 7 Days Left

Property Details

Property ID
BAL2605098AFA5E
Asset Category
Flat
Auction Type
SARFAESI Auction
Property Type
Flat
Reserve Price
₹2,441,000
EMD Amount
₹244,100
Bank Name
Bank of India
Auction Start Date & Time
26-05-2026 11:00 AM

Property Description

EQM of Flat No. 406, 4th floor, Wing ā€˜C’, Sanika Vihar House No. 407/56, Plot No. R-1, Kh No.116/K, 116/A & 116/B, PH. No.15, Mouza Bhilgaon, Ward No.01, Grampanchyat Bhilgaon, Tah Kamptee, Dist Nagpur.

Property Location: