✅ Active
Property Details
Property ID
BAL260509A975FF
Asset Category
Flat
Auction Type
SARFAESI Auction
Property Type
Flat
Reserve Price
₹4,203,000
EMD Amount
₹420,300
Bank Name
Bank of Baroda
Auction Start Date & Time
04-06-2026 02:00 PM
State
Andhra Pradesh
City
Visakhapatnam
Documents
Property Description
$1f
Property Location:
$1f